ДемАльянс пролобіював в Кіровограді громадські слухання

Команда Молоді Демократичного Альянсу в Кіровоградській області анонсувала про збір підписів щодо проведення громадських слухань з питання реформування транспортної мережі міста.

Активістів занепокоїли питання публічності обговорення транспортної реформи та її користь для жителів міста, після ухвалення відповідного рішення.

Сьогодні команда Молоді Демократичного Альянсу разом з партнерами зібрали  247 звернень до міського голови у форматі «Запит на інформацію».

Зі слів голови кіровоградського осередку ВМГО "Молодь ДемАльянсу" Олександра Прадіденко: «Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» особа повинна особисто надсилати звернення до органу влади. Ми розуміли, що пересічний мешканець міста не зможе оперативно зареєструвати звернення в органах міськвиконкому. Ми скористались іншим Законом України – «Про доступ до публічної інформації». Цей закон дозволяє нам реєструвати довірені запити опосередковано».

Лист міському голові складався з двох частин. Перша часина це – вимога не виключати з реєстру важливі маршрути, а друга – надати інформацію про час, дату і місце проведення громадських слухань з цього питання.

Довелося довго пояснювати начальнику відділу звернень громадян та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів причини такої активності – 247 запитів. Кожен документ від окремої особи. Кожна людина складаючи запит мала особисті інтереси. Основним меседжем було привернути увагу міського голови, депутатів міської ради, працівників управління розвитку транспорту та зв’язку до питання тіньових та не корисних змін в транспортній сфері.

Міський голова оперативно відреагував на бажання реєструвати 247 листів у форматі «Запит на інформацію». Вже через годину у Молоді ДемАльянсу була зустріч з  міським головою, його першим заступником та начальником управління розвитку транспорту та зв’язку.

Міський голова наполіг на не публічній розмові.

Під час зустрічі був досягнутий компроміс. Розуміючи, що дві сотні запитів частково призупинять основну діяльність виконавчих органів міської ради – було прийнято рішення не реєстрували їх сьогодні, оскільки:

1.     Міський голова спростував інформацію, що проект транспортної реформи буде затверджений вже наступного понеділка;

2.      Міський голова дав усне доручення своєму заступнику провести широкі громадські слухання через тиждень.

Але не було надано гарантії, що думка кожного жителя міста буде почутою, тому є ризики. Якщо чиновницькі обіцянки не будуть виконаними, а думка громади не буде почутою, то Молодь ДемАльянсу повернеться до міського голови із значно більшою кількістю запитів – це частина домовленості.

Команда Молоді ДемАльянсу буде надалі слідкувати за розвитком подій та буде об’єднувати громаду для розробки, ухвалення якісного проекту транспортної мережі.

Дякуємо кожному, хто підтримав ініціативу.

 

Прес-служба

Кіровоградського обласного осередку

ВМГО "Молодь ДемАльянсу"

kr@dem-alliance.org

18.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Кіровоградська область
Контакти
Кіровоградський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kr@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117