Львів: Молодь ДемАльянсу готова до рішучих дій

Львівська команда Молоді Демократичного Альянсу налаштувалась активно діяти і затвердила плани на 2012 рік на черговій  звітно-виборчій конференції. 

Вдалий старт – головна засада досягнення цілі

За результатами проведеного голосування головою Львівського обласного осередку Молоді ДемАльянсу обрано Василя Івандівку. До складу правління увійшли: голова секретаріату – Святослав Могиляк та Ганна Заремба; головою контрольно-ревізійної комісії обрано Гната Лаврися, а головою прес-служби призначено Дарію Шейко.

Не забули і про аналіз попереднього року, протягом якого активісти львівського осередку Молоді ДемАльянсу отримали цінний досвід та навики. У складі нової команди вони налаштовані до нових рішучих дій, які зайняли належне місце у плані діяльності на 2012 рік.

«Говорити можна багато і красиво, тому ми краще будемо діяти. На наступні місяці наша команда запланувала чимало цікавих та важливих заходів: проект по донорству крові, а також екологічні та мистецькі акції, деякі з яких будуть підготовлені спеціально до Євро 2012. Розкривати всі карти поки що не буду, тому про всі наші заходи ви зможете дізнатись з офіційних новин ДемАльянсу», -- прокоментував найближчі плани голова львівської Молоді Демократичного Альянсу Василь Івандівка.

Інтеграція з користю

Однією з головних засад досягнення поставлених цілей є злагоджена робота колективу. Саме тому поряд з акціями та проектами у плані на рік знайшли своє місце і інтеграційні заходи. Одним з таких є похід у школу-інтернат. Саме так, на думку активістів львівського ДемАльянсу, можна не лише чудово та весело провести час, а і подарувати купу позитивних емоцій та вражень дітям, які цього потребують.

Прес-служба

Львівського обласного осередку

Молоді Демократичного Альянсу

lv@dem-alliance.org

 

18.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117