«Єднаймося та Обіймаймося!» - мегапозитивна акція ВМГО Демократичний Альянс у Львові

«Єднаймося та Обіймаймося!». Акція з таким ім’ям була проведена 17 березня активістами ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) у місті Львові. Молодь з Дніпропетровської, Луганської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва обійняла не одну сотню Львів’ян та гостей міста з інших куточків України за час її проведення.

Братні обійми українців з різних регіонів країни були настільки щирими, що іноді здавалося, що їх учасники припиняють стискання один одного лише через те, що мають виконати цей надзвичайно приємний та емоційний жест із іншими людьми, що мандрували в ті години центром Львову. Обнімалися всі: діти і дорослі, дівчата і хлопці, жінки і чоловіки, одружені, або заміжні і самотні і, навіть, полякам дісталася порція українського тепла. Схоже, що на таку вже гостинність нашого народу вони не розраховували напевно.

Подарувавши заряд позитивної енергії один одному і отримавши від цього неабияке задоволення активісти ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) повезли гарний настрій, незабутні враження від акції та десятки фотографій з неї до себе додому - в інші регіони нашої країни.

«Ми разом!» - надпис на великому плакаті із зображенням України, які власноруч сконструювали хедеемівці, і в свідомості кожного з нас.

21.03.2007

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117