Відбувся перший семінар у межах проекту «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

16-18 березня у м. Львів відбувся перший семінар  у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва.

Програма заходу передбачала низку лекцій про ідеології та їх перспективи в ХХІ ст. Впродовж занять учасники семінару детально ознайомилися з такими ідеологічними течіями, як лібералізм, соціалізм та консерватизм.

Також, представники Правління ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) надали майбутнім політикам методичні рекомендації для проведення шкіл лідерства та інформаційно-просвітницьких кампаній по євроінтеграційній тематиці в областях.

Семінар супроводжувався дискусіями, тренінгами, рольовими іграми та різними вправами, що покликані створити сприятливі для сприйняття інформації умови. Ввечері, учасники заходу вивчали українські народні пісні та грали в популярні серед сьогоднішньої молоді ігри.

Довідково:

Дворічний проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту планується провести 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі в проекті будуть залучені представники 16 областей України.

20.03.2007

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117