Молодь ДемАльянсу в Чернівцях обрала нове керівництво

У Чернівцях відбулась чергова звітно-виборча конференція "Молоді ДемАльянсу". На порядку денному було обрання голови осередку та керівних органів, аналіз діяльності попереднього року та затвердження планів на майбутній. 

За результатами голосування головою обласної організації був обраний Віталій ШАРЛАЙ. До складу правління також ввійшли Георгій БОДНАРАШ (голова секретаріату) та Вадим МІСЬКИЙ (прес-секретар); головою контрольно-ревізійної комісії обрана Тетяна ШИШКІВСЬКА. 

Гостею конференції стала Голова ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" Анастасія ШИМЧУК.

Новообрані голова та члени правління поділились планами на найближчий час: "Наразі вже розпочатий відбір заявок на освітній проект "Школа Практичної Аналітики", який розпочне свою діяльність у березні, із перспективних проектів – оприлюднення і аналіз генерального плану м. Чернівців".

ДемАльянс також підтримує зв'язки зі студентським самоврядуванням, викладачами вузів міста та іншими громадськими організаціями, які долучаються до участі у Школі Практичної Аналітики і планують конструктивну та плідну співпрацю у майбутньому.

Команда ДемАльянсу в Чернівцях також не забуватиме і про внутрішнє навчання членів осередку – в його рамках планується долучення членів осередку до стажування у Центральному Апараті ДемАльянсу, а також проведення тренінгів, спрямованих на поглиблення співпраці та внутрішню інтеграцію команди.

Команді – натхнення, успіхів та неабияких звершень у громадській роботі!

 

Прес-служба Чернівецького обласного осередку
ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”
dem.alliance.cv@gmail.com

18.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернівецька область
Контакти
Чернівецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dem.alliance.cv@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117