Херсон яскраво завершив серію регіональних семінарів проекту «Молодь на шляху до Європи»

2-3 грудня, студенти Херсонських вузів та активісти місцевих молодіжних громадських організацій вже вдруге зустрілись на семінарі проекту «Молодь на шляху до Європи», що походив у санаторному комплексі «Чайка», на мальовничому березі Дніпра. Семінар був присвячений питанням НАТО та фактично завершив серію із шести семінарів у трьох областях України, що передбачалися відповідним проектом ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс).

Учасники проекту у Херсоні, що чудово проявили себе ще на першому семінарі, як то кажуть, «по кісточкам» розібрали передумови створення, аспекти функціонування та перспективи розвитку НАТО. Із вичерпним теоретичним матеріалом на семінар приїхала ціла команда з чотирьох професіоналів із двох профільних міністерств: Міноборони та Міністерства закордонних справ. Координатором практичних завдань, конкурсів та тренінгів на закріплення матеріалу виступив керівник проекту Анатолій Король. Вдале поєднання інформації з джерел МЗС, що охоплювали правові та політичні нюанси діяльності НАТО із технічними та військовими подробицями від фахівців Міноборони та оригінальними тренінгами зробили семінар цікавим, динамічним, та інформаційно насиченим. Вже давно ставший традицією на заходах ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс), творчий вечір видався багатим на командні ігри та змагання, та закінчився далеко за північ. Неформальна обстановка та дружня атмосфера творчого вечора зблизили учасників, зробивши із представників різних вузів та організацій дієву та згуртовану команду однодумців.

По завершенню семінару Прес-служба ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) взяла коментар у керівника проекту Анатолія Короля: «Що ж, захід у Херсоні є шостим і останнім у 2006 році регіональним семінаром проекту ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) «Молодь на шляху до Європи». Підводячи риску під цим важливим етапом я хочу зокрема підкреслити очевидний позитив від зміни концепції проекту в порівнянні з 2005 роком. Додавши до широкомасштабної конференції, серію дводенних семінарів у східних та південних областях України, ми досягли значно кращих результатів, розширивши інформаційні можливості проекту та сформувавши серед молоді регіонів осередки реально озброєних знаннями прихильників ідей Європейської та Євроатлантичної інтеграції України, що готові і мають всі можливості працювати на підвищення рівня підтримки цих ідей у своєму середовищі. Це забезпечує довготривалий позитивний ефект від реалізації проекту, що особливо важливо для областей де ідеї Європейської та Євроатлантичної інтеграції України є найменш популярними. На кожен з семінарів представники оргкомітету їхали разом із справжніми фахівцями, які задовольняли цікавість навіть найдопитливіших учасників. Та найважливіше в цьому те, що долучивши до проекту МЗС, Міноборони, Комітет ВР з питань європейської інтеграції України та Державний комітет адаптації законодавства ми сприяли налагодженню зв’язку цих фундаментальних державних структур із молоддю безпосередньо на місцях. Із молоддю, яка по суті і складає значну частину суспільства заради благополучного європейського майбутнього, якої і працюють органи державної влади. З іншого боку ми показали молоді в регіонах, що на рівні держави ведеться серйозна робота по відповідним питанням, яка не обмежується бюрократією в кабінетах, а передбачає діяльність у багатьох напрямках і націлена на реальний результат.».

На черзі конференція «Роль молоді у зовнішньо інтеграційних процесах держави», що відбудеться у Києві 9-10 грудня. По її завершенню ми сподіваємось отримати від Анатолія коментарі по результатам реалізації всього проекту, і продовжуємо інформувати Вас про події та новини в Україні, що із зростаючою динамікою створює Християнко-Демократична Молодь України.

Довідково: проект «Молодь на шляху до Європи» реалізовується Християнсько-демократичною молоддю України (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту за результатами перемоги у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями відносно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2006 рік. Проект передбачає проведення двох дводенних семінарів у трьох регіонах України та заключну міжнародну конференцію у Києві. Термін реалізації проекту: жовтень – грудень 2006 року.

02.12.2006

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Херсонська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117