Рівненському осередку Молоді ДемАльянсу виповнився один рік

    Минув рівно рік з дня заснування Рівненського обласного осередку  ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”.  Рівненська команда започаткувала традицію збиратись саме 22 січня в День Соборності України - один з ключових моментів української історії та національної самоідентифікації. Цього року в колі друзів осередку згадували пройдений за рік шлях та складали плани на рік прийдешній.

    Перший рік діяльності - це, перш за все, рік випробувань і самопошуку. Команда осередку активно реалізовувала власні проекти та долучалась до проектів всеукраїнських. Із задоволенням детально згадували здобутки під час звіту голови осередку Олени Пшеничної.
Об’єктивну оцінку діяльності правління осередку поставили під час голосування, за результатами якого Головою осередку обрали Олену Пшеничну. Головою секретаріату залишився Тарас Дроздовський. До складу правління обрали Інну Антонець та Антона Латайчука. Також ряди правління поповнила Марина Попова-Веремчук - ідейний натхненник осередку.

    Надалі спільно з головою Організації визначали стратегічні напрямки діяльності в 2012 році. Команда осередку пропонує всім жителям Рівного долучатись до проектів. Новини завжди можна знайти на сторінці осередку на сайті Демократичного Альянсу та в соціальних мережах :)

Звітно-виборча конференція Рівненського обласного осередку

Прес-служба  Рівненського осередку

Молоді Демократичного Альянсу

rv@dem-alliance.org

17.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Рівненська область
Контакти
Рівненський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
rv@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117