У Хмельницькому на екофестивалі представили «Бібліотеку іграшок»

27-28 червня хмельничани святкували День молоді на найбільшому фестивалі у Хмельницькому, що проходить під відкритим небом на березі Південного Бугу. Фестиваль «Green Fest» проводиться на підтримку створення Молодіжного парку — публічного простору для розвитку молоді та культурного відпочинку.

Десятки заходів, що пройшли в рамках фестивалю об’єднали близько тисячі молодих людей та дали змогу кожному знайти щось цікаве для себе та відкрити нові можливості.

На екофестивалі хмельницькі ДемАльянсівці спільно з клубом Диво-вишня та Центром Стратегічних Ініціатив представили проект «Бібліотека іграшок», метою якого є зробити доступним для малозабезпечених сімей з дітьми користування розвиваючими іграшками та спортивним знаряддям. Паралельно у «Бібліотеці іграшок» будуть проводитись творчі заняття та майстер-класи для дітей віком від 6 до 12 років. Усі пізнавальні заняття спрямовані на експрес-знайомство з іншими країнами, їх культурою, звичаями, визначними місцями.

В «Бібліотеці іграшок» кожен бажаючий зможе:

  1. Дізнатися про різноманітні методики розвитку дитини та навчитись правильно застосовувати ту чи іншу методику для розвитку дитини відповідно до її нахилів та віку;
  2. Відвідати різні заняття та гуртки;
  3. Залишити дитину на певний час для того, щоб спеціалісти «Бібліотеки іграшок» погралися із нею, доки батьки мають власні справи.

Активісти хмельницького осередку запрошують усіх долучитись до проекту та подарувати «Бібліотеці іграшок» непотрібні іграшки та розвиваючі матеріали.

28.06.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Хмельницька область
Контакти
Хмельницький обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
khm.demalliance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117