У Житомирі провели акцію «Зробимо Україну чистою! -2015»

Житомирська команда Молоді Демократичного Альянсу 25 квітня в рамках проекту “Зроби Україну Чистою” прибирала територію за пішохідним мостом в парку імені Юрія Гагаріна.

“Наша команда відповідала за локацію в парку, а якщо бути точнішим ми прибирали територію за пішохідним мостом, територія величезна і дуже брудна. Бите скло повсюди і його, зі всього сміття, було найбільше. Приємно, що люди виходять і прибирають, але по-перше вичистити все не вдалося, а по-друге поки свідомість більшості не зімнеться позитивних результатів не буде. Іншою величезною проблемою є відсутність будь-яких сміттєвих баків. Вони не вирішать проблему повністю, але ситуацію покращать точно”, - говорить голова ЖОО ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу” Тетяна Сиропятова.

Довідка:

Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об’єднав 11 мільйонів людей в  112 країнах  для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

25 квітня 2015 року акція проводилася в 5-й раз. Це перший ювілей акції в Україні.

 

Прес-служба Житомирського осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

26.04.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Житомирська область
Контакти
Житомирський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
zt@dem-alliance.org
Голова осередку - Тетяна Сиропятова

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117