Першоквітневі екстрасенси

1 квітня Чернігівська команда ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» пропонувала випадковим людям дізнатися, що їх очікує найближчим часом.

Останні декілька днів весна дуже активно сперечається з холодами і сонечко не гріє, хоча на дворі квітень! Тому активісти організації вирішили додати кольору та посмішок у сірість буденних днів. Всі хто потрапив у поле зору організаторів були одарені можливістю витягнути коротке передбачення на наступні декілька днів.

Таким чином, жителі Чернігова дізналися наприклад, що вони будуть правити світом найближчі дні або їх необхідний масаж та відпочинок. Основну частину ощасливлених складали дівчата та жінки, останні здебільшого були похилого віку і після прочитання свого шматочка щастя – раділи та посміхалися, як юні дівчиська, котрим подарували омріяну ляльку.

«Наші люди так скучили за позитивом та гарними емоціями, що у відповідь на передбачення я отримувала обійми та посмішки, від яких ставало тепло та сонячно на душі» - ділиться враженнями співорганізатор акції Наталя Безлюдна.

«Прочитала, що потребую масаж та приємну музику. Думаю – саме так і проведу вихідні» - розповіла щаслива викладачка.

Даруйте позитив та приємні емоції близьким! Слідкуйте за оновленнями та шукайте активістів організації на вулицях Чернігова.

 

Прес служба ЧОО ВМГО
«Молодь Демократичного Альянсу»

06.04.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117