ДемАльянс в Одесі взявся впорядковувати бомбосховища

21 лютого Молодь Демократичного Альянсу Одеси разом з небайдужими волонтерами та представниками ЖКГ провели суботник в бомбосховищах за адресами: проспект Шевченка 15/4 та 15/2.

Кожне з цих приміщень може вмістити в себе близько 150 осіб. Поряд (проспект Шевченка 15/3) знаходиться ще одне бомбосховище, але як повідомили робітники ЖКГ, доступу до нього в них вже немає - за цією адресою знаходиться супермаркет. Проте коли відкрили приміщення за адресою проспект Шевченка 15/4 виявилося, що воно також належним чином не використовувалося. Не зважаючи на те, що місцеві жителі використовували деякі приміщення як свої власні, про те, щоб в проходах та усюди не було купи сміття ніхто не попіклувався. Чотири години знадобилося активістам, щоб навести в приміщеннях лад.

"Мене дивує відношення наших людей: навіть для самих себе щось зробити зазвичай складно, хоча, як бачите, 10-20 людей за 4 години взмозі прибрати приміщення для 150 осіб, - говорить координатор акції, член "Молоді Демократичного Альянсу" Юрій ДЯЧЕНКО, - дякую усім, хто відгукнувся та прийшов. Беріть ініціативу в свої руки і також вичищайте бомбосховища! Хто, як не ми самі, може це зробити, коли держава забула про людей, коли інші не думають про майбутнє? Якщо кожен організує суботник або долучиться до вичищання бомбосховищ в своєму районі - ми вмить зробимо наше місто більш безпечним, що для кожного зараз важливо".

Молодь ДемАльянсу продовжуватиме проводити суботники в бомбосховищах та запрошує долучатися всіх небайдужих одеситів!

 

Прес-служба Одеського обласного осередку

ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» 

21.02.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Одеська область
Контакти
Одеський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
od@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117