У Вінниці пройшла школа лідера

 

     22 та 23 листопада у с. Лука-Мелешківська відбувсь дводенний навчальний курс "Школа Лідера: почни з себе – зміни країну!", котрий успішно завершило 17 учасників.

 
            У перший день молоді лідери отримували нові та актуалізували вже відомі знання з лідерства, командотворення та тайм менеджменту (тренер – Олександра Брашовецька, м. Київ). Теоретичний матеріал тісно переплітався з практичними завданнями. Виконання практичних завдань було можливе виключно у разі спільної взаємодії, злагодженості та ґрунтовного планування. У вечері, усі здобуті знання можна було закріпити під час інтеграції, де молодь весело та активно провела час граючись у твістер, фанти, мафію та багато інших цікавих командних ігор, співаючи улюблених пісень. Другий день був насичений корисною інформацією з проектного менеджменту. Учасники дізнались як правила написання успішних грантів, так і те, де і як шукати донорів, а також, як супроводжувати та реалізовувати запланований проект. Кожна група розробила свій власний проект, розробила його покрокове втілення в життя. Один із них буде втілений в життя найближчим часом.


            Команда Вінницького осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодь Демократичного Альянсу" щиро дякує усім тренерам, котрі допомогли активній молоді вирости на щабель, а саме Олександрі Брашовецькій (м.Київ), Олені Регеші (ГО "Спільно дій") та Альоні Даніловій (БФ "Подільська громада").


            Навчальний курс "Школа Лідера: почни з себе – зміни країну!" відбувся за підтримки Управління у справах сімї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, стоматологічної клініки Dent life. Окрема подяка Вінницькій станиці Національної скаутської організації України "Пласт" та Вінницькому районному тур клубу Гермес
.

23.11.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Вінницька область
Контакти
Вінницький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
vn@dem-alliance.org
Голова осередку - Анастасія Топчій
Прес-секретар - Олександр Марківський
lone9521@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117