Нові обличчя Сумського осередку!


Вчора, 1 листопада 2014 року, у м. Суми відбулася позачергова звітно-виборча конференція. Дмитрий Шестерньов – голова Сумського обласного осередку ВМГО "Молодь ДА" - склав повноваження, відзвітувавшись за 2,5 роки діяльності осередку.

"Дмитро Шестерньов здійснив значний внесок в розбудову громадянського суспільства в м. Суми. Ця людина своїм прикладом показує, що змінити країну можна лише почавши з самого себе. Особисто хочу висловити подяку за підтримку та за корисні життєві поради" - каже Данило Скачков.

Відповідно до рішення Конференції, обрано новий склад правління. Головою осередку став – Скачков Данило, секретаріат очолив Діброва Владислав, до складу правління також увійшла Юлія Трофімцова.


У планах оновленої команди продовжити боротьбу за пільговий проїзд студентів в громадському транспорті, захист прав студентства (в тому числі повернення коштів за навчання), продовження адвокаційної компанії "Стоп свавіллю в паспортних столах", та ще багато іншого.

Конференцію відвідав в.о. члена правління Яновський Кирило та представниця Центру навчання та розвитку – Брашовецька Олександра.


Бажаємо новообраному правлінню наснаги та успіхів в майбутній діяльності.

Прес-служба

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

01.11.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Сумська область
Контакти
Сумський обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
molod.da.sumy@gmail.com
Голова осередку - Данило Скачков
ukraine.ne@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117