"Іменем України: пільговому проїзду для студентів бути!"

15 жовтня 2014 року Зарічний районний сум м. Суми за позовом активістки громадської організації "Молодь Демократичного Альянсу"  Трофімцової Юлії постановив, що  студенти денної форми навчання мають право на пільговий проїзд у тролейбусах у розмірі 50% від вартості проїзду. Рішення є цілком обґрунтованим певними статтями закону України. Зокрема, ст. 62 Закону України "Про вищу освіту" визначено, що здобувачі вищої освіти, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання, мають право на пільговий проїзд у транспорті у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

"Уже не перший рік ми пропонуємо міській владі дотримуватись норм закону та забезпечити студентів пільговим проїздом. Як стара влада, так і нова, не прислухались до наших пропозицій, тому ми вирішили захистити права студентів вже в судовому порядку. Тролейбусне управління не втратить коштів від такого впровадження, бо це, безумовно, збільшить приток платоспроможного населення в тролейбуси, також не треба забувати про компенсацію за пільгове перевезення з бюджету", - зазначив голова організації Дмитро Шестерньов.

 "Чи то міська рада Сум не особливо опікується студентами нашого міста, чи то боїться їх відпливу від маршруток? Студентів у нас не так вже й мало, і якась їх кількість їде до ВНЗ саме на тролейбусах. А коли в місті з’являться ще й новий електротранспорт з чітким розкладом, який підвищить доступність і зручність тролейбусів міста, пільги лише допоможуть збільшити потік людей на цей громадський транспорт та популяризувати його серед сумчан, адже, погодьтесь, тролейбусами у нас переважно подорожують люди літнього віку в ранішню пору" - припускає Ганна Веретенник , прес-секретар сумського осередку ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу".

Про практичні можливості застосування рішення суду стане відомо з часом, а поки що активісти "Молоді Демократичного Альянсу" будуть вимагати проведення громадського обговорення з представниками студентства, тролейбусного управління та міськими можновладцями, щоб визначити оптимальну форму отримання пільгового проїзду (проїзні талони на місяць, тиждень, чи квитки за 50 копійок). Активісти сподіваються, що гроші платників податків підуть саме на забезпечення незахищених верст населення, а не на чергову судову тяганину.   

 

***

За додатковою інформацією звертайтеся:

Дмитро Шестерньов

моб. номер:  050 407 81 54

Юлія Трофімцова

моб. номер: 0993218329

Facebook https://uk-ua.facebook.com/SumiDemAl

Vkontakte http://vk.com/molod_da_sumy

 

20.10.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Сумська область
Контакти
Сумський обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
molod.da.sumy@gmail.com
Голова осередку - Данило Скачков
ukraine.ne@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117