Демальянсівська Січ 2014

Черкаське "море" - безкрає та стрімке, тепле та лагідне, з оспіваними Шевченком кручами - таким влітку 2014 року Дніпро у Черкасах зустрічало ДемАльянсівську Січ.

Місяць підготовки, безсонні ночі організаторів, вивчена кожна ямка на дорозі - і 120 дорослих, 20 дітей та 2 собаки змогли 5 днів відпочити в інтеграційному таборі. Та головне, що всі ці люди змогли приїхати з різних куточків України, щоб знову обійняти давніх друзів та знайти нових. Радує, що команда Демократичного Альянсу з кожним роком збільшується чисельно та зростає якісно. Приємно бачити все більше сімей, батьків з дітьми та навіть домашніми улюбленцями в таборах Демократичного Альянсу.

Не дивлячись на комарів та мурах, кожен знаходив собі відпочинок за смаком. Активні грали в волейбол та футбол. Щорічний волейбольний турнір зарядив команди та вболівальників адреналіном та жагою до перемоги. Цього року він відрізнявся складом команд та кричалками на злобу дня.

А от футбольні правила набули змін. Три ноги на двох гравців – ось що додало змаганням незвичності, глядачам сміху, а гравцям по кілька синців. Діяти в унісон виявилось не легко. В футболі, як і в житті, злагоджена робота вийде тільки тоді, коли навчишся прислухатися до свого напарника.

Погода радувала любителів сонячних ванн. Всі бажаючі могли вдосталь накупатися та позасмагати на теплому пісочку.

І навіть найвимогливіші відкрили для себе щось нове. Такий вид спорту як веслування зацікавив відпочиваючих. Дехто з демальянсівців вже мав досвід туристичної байдарки і, побачивши спортивну, вирішив похизуватися своїми вміннями. Однак, втримати рівновагу і пройти навіть кілька метрів без допомоги виявилося доволі складно – вузький човен перевертався і доводилося починати спочатку. А от багато хто з новачків проявили хист та здібності до цього виду спорту.

Окрім байдарки до табору завітав ще й "Дракон" - великий двадцятидвохмісний човен, з головою та хвостом дракона, на якому під бій барабану та вигуки "оп" можна було випробувати себе в командному веслуванні. Як завжди, фантазія проявилась у назвах команд та їх гаслах. "Крим наш" веслували під "разом – сила", а "Шаурма" - під "Путін – ла-ла-ла-ла-ла-ла".

Для турботливих та дбайливих були проведені майстер-класи по виготовленню оберегів з ниток. Процес захопив дорослих і дітей, хлопців та дівчат. Власноруч сплетені чудернацькі коники, нерозлучники, куміхімо та мандали (скажемо вам по секрету) дійсно працюють.

Наймолодшим демальянсівцям теж не довелось сумувати. Піратський квест захопив їх у казковий вир пригод та змагань, в яких вони проявили свою кмітливість, спритність та силу. Дитячому квесту раділи не тільки малі, а й їх батьки, які мали змогу кілька годин відпочити.

На третій день програму відпочинку урізноманітнили екскурсією Шевченківським краєм. І хоча вона трохи відхилилась від наміченого графіку, раптове весілля додало веселощів та пригод. Нестандартне, традиційно з бійкою, але Happy End-ом, як і наша екскурсія.

Незмінним лишився вечірній ритуал читання табірної пошти, пісні під гітару та мафія.

Приготування їжі теж іноді ставало повноцінною пригодою. Адже нагодувати одночасно таку велику кількість людей доводилось вперше. Але схуднувшими додому не поїхав ніхто. Різноманітна смачна та ситна їжа теж стала додатковим сюрпризом від черкаського осередку. Хоч паштет і консерви ніхто не відміняв :)

Одним з найбільш захоплюючих та видовищних, хоча вже й дещо звичним для бувалих дійством, стало святкування купальської ночі. Не обійшлося без традиційного спалювання морени, плетіння вінків, хороводу вишиванок та колективної фотосесії.

Мурахи та яскраве сонце, нові враження та старі друзі, відпочинок та командна робота – такою запам’ятається Демальянсівська Січ на Черкащині.


Прес-служба 

Черкаського обласного осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

20.07.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Черкаська область
Контакти
Черкаський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
ck@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117