Затишне свято Івана Купала у місті фонтанів

7 липня жителі міста розпочали свій тиждень з яскравих вражень та позитивних емоцій. Усі бажаючі мали змогу відвідати свято Івана Купала, котре проходило у Парку Дружби Народів, що біля Вишенського озера.

Гасло свята "Збережемо традиції – Збережемо Україну", яскраво відображалось скрізь. Дрес-кодом заходу були вишиванки. У дружній атмосфері відбувались майстер-класи з плетіння вінків, ліпки вареників, виготовлення оберегів, традиційного прикрашання святкової верби, масштабного водного поливання серед учасників, багаття та багато інших цікавинок. Ті, кому подобаються вироби ручної роботи, мали змогу відвідати виставку вінницьких майстрів та придбати щось собі до смаку.

Цього року у зв’язку з непростою ситуацією в країні не було масштабних шоу, феєрверків, величезної сцени та гучної музики. Але громадські організації міста заручившись підтримкою місцевої влади, за активної участі жителів міста, змогли організувати затишне свято, котре вже давно є традиційним.

Не слід забувати, що Україна – країна неймовірних традицій, у котрих вікова історія. Якщо ми збережемо традиції – ми збережемо Україну, котра є єдиною та неподільною колискою нашої культури.

Вінницький осередок щиро дякує БФ "Подільська громада", усім громадським організаціям, творчим колективам, майстрам та жителям міста за яскраве свято, котре запам’ятається.

 

Прес-служба

Вінницького обласного осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

vin.mda@gmail.com

08.07.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Вінницька область
Контакти
Вінницький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
vn@dem-alliance.org
Голова осередку - Анастасія Топчій
Прес-секретар - Олександр Марківський
lone9521@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117