Молодь країни потребує неформальної освіти

4-8 червня Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молодь Демократичного Альянсу” провела практичні семінари в найбільших містах України в рамках кампанії з адвокації неформальної освіти “Non-formal education: the power we need”

Семінари відбулися в Києві, Одесі, Житомирі, Чернігові та Дніпрі. Під час цих  заходів учасники мали змогу дізнатись про можливості неформальної освіти, а також зрозуміти в якому стані вона перебуває на сьогоднішній день в Україні.

Також під час заходу в Києві учасники поспілкуватись та отримати інформацію про неформальну освіту з перших вуст від відомих практиків: співзасновника та координатора проектів ГО “Відкритий Університет Майдану” (ВУМ) Остапа Стасіва, послухати про альтернативні підходи в неформальній освіті від членкині команди “Абетка реформ” Поліни Сидорчук, а також дізнатись про європейські можливості неформальної освіти від представниці ініціативи Посли Європейської Молоді Катерини Чубей.

Головна ідея семінарів  - спільно напрацювати пропозиції, які будуть включені до офіційних звернень до державних інституцій, зокрема до Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, а також місцевих департаментів освіти.

Ці пропозиції стосувалися ключових проблем у сфері формальної та неформальної освіт, зокрема молодь дискутувала про визнання неформальної освіти та створення сетрифікаційного органу, який допоможе покращити якість неформальної освіти та започаткує визначені критерії оцінки якості. Іншим важливим аспектом є співпраця та взаємодія неформалньої та формальної освіти.

18.06.2019

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117