Відбулася Академія політичної освіти на тему політики на місцевому рівні

2-4 березня, в Житомирі, ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу” за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, провела чергову Академію Політичної Освіти, головною темою якої стала політика на місцевому рівні.

Місцем проведення було обрано місто Житомир, де представники партії «Демократичний Альянс» активно сприяють позитивним змінам на локальному рівні, серед яких насамперед впровадження вперше в Україні єдиного електронного квитка, успішна практика якого наразі поширюється і в інші регіони України.

Протягом трьох днів учасники з різних регіонів України мали змогу отримати цінні знання від запрошених спікерів, серед яких експерти, політики та громадські активісти з великим досвідом.
Під час лекцій та практичних завдань учасники дізналися про інструменти впливу на владу (доручення, громадські слухання, місцеві ініціативи, електронні петиції, створення консультативно-дорадчих органів тощо), секрети роботи з органами місцевого самоврядування, бюджет участі та роль неурядових організацій в розвитку місцевих громад. Учасники засвоювали свої знання шляхом практичних вправ - воркшопів, де розробляли власні проекти задля покращення життя в регіоні.

Учасники отримали комплексне розуміння політики на місцевому рівні. Зокрема учасники поділилися своїми враженнями від семінару: “На семінарі я дізналася про нові інструменти впливу на місцеву владу і те, як їх можна практично застосувати, дізналася кейси для того, аби подати проект на громадський бюджет участі. Завдяки семінару, я дала відповідь собі на типове питання: де дістати гроші на фінансування проектів на місцевому рівні”, - коментує голова Броварського осередку “Молоді Демократичного Альянсу”, Катерина Молнар.

“На семінар я їхала з чітким запитом: дізнатися практичну інформацію, яку я застосую в діяльності, побачити досягнення інших та зрозуміти, що зміни можна творити будь-де. Завдяки тренінгам та лекціям, які були на семінарі мені це вдалось. Наразі в Одесі, ми з командою працюємо над проектом, до якого буде залучена місцева влада, керівники ОСББ, та будуть використані отримані знання", - поділилася своїми планами членкиня Одеського осередку “Молоді Демократичного Альянсу”, Олександра Каразану.

“Така свого роду неформальна освіта дає можливість отримати цікаві знання та практичні кейси від професійних експертів. Ми хочемо надалі проводити подібні заходи  для молодих людей, які зацікавлені в політичній діяльності”, - зазначила членкиня Правління “Молоді Демократичного Альянсу”, Вікторія Оникієнко.

Підсумовуючи захід, учасники зазначили, що отримали нові знання, комплексне розуміння здійснення політики на місцевому рівні, нові знайомства, а також мотивацію на подальші позитивні зміни як на місцевому так і на державному рівні, котрі вони готові впроваджувати вся команда: ГО «Молодь Деморатичного Альянсу», ГО "Демократичний Альянс Жінок" та політична партія «Демократичний Альянс».

Дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю!

 

08.03.2018

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117