Молодь ДемАльянсу звернулася до каналу Росії 24 з вимогою видалити неправдивий сюжет

28 лютого, члени Молоді Демократичного Альянсу виклали на сторінці Київського осередку відео з висвітленням ситуації в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова, де розповіли про ситуацію з опаленням в вищому навчальному закладі та температурою в приміщенні, яка не відповідає нормам. У відеоролику члени нашої організації звертаються до керівництва університету з вимогою вплинути на ситуацію.

2 березня на російскому телеканалі Росія 24 вийшов сюжет “Кто спасет замерзающую Украину” ( https://goo.gl/V4MUK9 ), де були використані фрагменти відеоролику, який зняли члени Молоді ДемАльянсу. Такими діями телеканал порушив авторське право на відео, що фактично означає порушення положень міжнародного та українського законодавства, зокрема положень Бернської конвенціЇ про охорону літературних і художніх творів та ЗУ "Про авторські та суміжні права".

Такі дії є кримінальним порушенням і тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Більше того, такі дії також порушують права фізичних осіб на використання їх зображень, що порушує основоположні права особи.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молодь Демократичного Альянсу" звернулась із офіційним листом до керівництва телеканалу “Росія 24”, де заявили про факт порушення та висунули наступні вимоги: видалити матеріал з офіційних інтернет-ресурсів та вибачитись перед членами Молоді Демократичного Альянсу й студентами НПУ ім. Драгоманова.

 

06.03.2018

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117