Молодіжний обмін у спекотному Єревані

Активісти МГО «Молодь Демократичного Альянсу»  беруть активну участь у проектній міжнародній діяльності в рамках Erasmus +. Цього серпня українська делегація у складі 6 учасників відвідала молодіжний обмін Becreative. It`s time to build your world у спекотному Єревані, Вірменія.

Протягом десяти днів учасники шукали шляхи креативного вирішення проблем, з якими ми стикаємося в повсякденному житті.  Обмін був насичений різними активностями та креативними завданнями. Учасники знімали та монтувати відео на соціальну тематику та руйнували стереотипи. Завдяки інструментам акторської майстерності вдалося моделювати ситуації, котрі є актуальними для молодої людини. Насичили програму культурні вечори представників різних країн.

Вікторія Редько, Житомир

"Цей обмін довів, що я сама собі створюю рамки можливого, і, найголовніше, показав, як ці рамки долати. Це коли тобі дають завдання створити театральну сценку, а ти думаєш:  «Ну яка з мене актриса? Це що, ще й перед всіма виступати доведеться? Всьо, я хочу до мами»..А потім, коли починається обговорення, в тебе голова розривається від ідей, і ти так входиш в образ, що сама плутаєшся, чи ти зараз говориш від себе чи від свого героя! Це коли ти дивишся на людину і думаєш: «Та ну, ми такі різні, навряд чи вийде знайти з нею спільну мову», а в при від'їзді до дому ревеш і обіймаєш її, як рідну сестру або брата. Обмін показує, ким ти можеш бути насправді»

Зорина Гаджук, Вінниця

«Розвивати креативне мислення потрібно в креативний спосіб. Творча атмосфера, створена активною молоддю з різних країн - найбільш підходяще середовище! Я отримала колосальне задоволення від виконання від всього, що відбувалось протягом обміну та повернулась додому натхненна як ніколи».

Вікторія Оникієнко, Бровари

"Обмін в Єревані був дуже яскравим та спекотним. За ці 10 днів, ми пережили маленьке проектне життя з широкою палітрою відчуттів, від сміху до сліз. Менше з тим, це типово для всіх проектів, адже все створено для того, щоб вийти за межі свого комфорту. Особливість цього проекту в тому, що багато хто зумів подивитися на себе з іншого боку і відкрив нові сторони своєї особистості".

 

Прес-служба "Молоді Демократичного Альянсу"

01.09.2017

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117