Кінопокази KiwiKino в Броварах відкриті!

Броварський осередок "Молоді Демократичного Альянсу" вже другий рік поспіль проводить кінопокази під відкритим небом для містян в парку. Цього року показ почався англомовним мультиплікаційним фільмом Frozen, який попри нестабільну погоду відвідали близько 50 людей.

Минулого року проект успішно себе зарекомендував. Протягом 4 місяців активісти осередку показали 14 фільмів, на які прийшло більше ніж 700 глядачів.

Як повідомила Марина Олійник, організаторка події та голова осередку «Молоді Демократичного Альянсу», цьогоріч проект “KiwiKino” має на меті не тільки показувати броварчанам хороші комерційні стрічки, але й маловідомі, проте соціально важливі фільми.

“Починаємо сезон зі стрічки “Frozen” мовою оригіналу. Власне, ми раді починати із фільму англійською мовою. Нам здається, це хороша можливість броварчанам у приємній атмосфері на просторій галявині та у компанії друзів вдосконалити свої знання мови. Плануємо цього сезону урізноманітнити покази цікавим інтерактивом та обговореннями. Наші очікування – це бажання містян розвиватися разом із нами. Бо цього літа ми хочемо не тільки показувати веселі фільми, а й піднімати важливі питання та обговорювати їх», – зазначила Марина.

Нагадаємо, що вперше покази фільмів просто неба в рамках проекту «KiwiKino» розпочали в минулому році під час святкування Дня молоді у Броварах – 26 червня. Тоді охочим продемонстрували американський фільм «Завжди кажи «ТАК» із Джимом Керрі в головній ролі.

 

03.07.2017

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117