Міжнародний театральний обмін: як це було?

Вистава "Увімкніть світло" підготовлена молоддю з 5 країн світу в рамках міжнародного молодіжного обміну «Theatre: Express yourself. It’s time to play your role». 

Команда Молоді Демократичного Альянсу познайомилась із партнером та ініціатором проекту -командою Young Folks (Латвія) на міжнародному обміні в листопаді 2015 року. Тоді і розпочалась підготовка до нової зустрічі, але в же на сцені театру.

Протягом 10 днів, молодь розроблювала власну авторську театральну виставу, та навчалась театральній майстерності за допомогою різних майстер класів, серед яких сценічна мова, етюди, тренінг емоційної гри.

Під час майстер класів учасники мали можливість спробувати себе в різноманітних ролях, відчути свої слабкі та сильні сторони, перебороти страх сцени та виступів.

«Тренінг – це живий процес. Результат може бути абсолютно неочікуваний, тим паче коли це робота із творчими талановитими представниками різних культур. – зазначила Олександра Брашовецька, керівник Центру навчання та розвитку МолодіДА. - На мій погляд, молодіжний обмін надав можливість і учасникам спробувати себе в ролі тренера та попрацювати над публічними виступами, вдосконалити свої навички. А найголовніше побачити самого себе в новому амплуа».

Сама ж вистава «Увімкніть світло» мала на меті запалити вогонь в серцях кожного.  5 новел розповідали історію душі, яка прожила багато життів заради здійснення мрії, заради прийняття правильних рішень, заради досягнення мети та заради справжнього кохання.

"Для мене цей обмін перевершив усі сподівання. Ми виконали три найважливіших "пункти": написали, поставили і успішно зіграли виставу, неймовірно інтегрувались (настільки добре, що вже через місяць учасники з Латвії, Литви і Естонії святкуватимуть новорічні свята у Києві) та допомогли кожному на проекті відчути себе щасливим. Окрім цього, багато хто (у тому числі, і я) знайшов свій шлях і вже почав активно йти до своєї мрії. Я вважаю це успіхом!" - розповіла учасниця та співавторка проекту Ольга Лещик.

Кожна мрія має здійснитись. Але для цього потрібно діяти, і не зупинятись. Пишаємось командою, яка лише рік тому тільки мріяла реалізувати власний проект, а вже в цьому – стала командою режисерів та презентувала світу власну режисерську роботу. 

 

Прес служба Команди Молоді ДемАльянсу

 

30.11.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2021 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117