«Активні громадяни» (Рівне, 5-6 листопада 2016 р.)

5-6 листопада у місті Рівне відбувся тренінг «Активні громадяни» для студенства та представників громадських організацій. Національна молодіжна Рада (НМРУ) будучи партнером Британської при підтримці ВМГО «Молодь ДемАльянсу», ЦПМІ "Чайка" організували захід на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Протягом двох днів учасники обговорювали питання власної ідентичності, плюсів та мінусів того, що ми всі різні, про можливості співпраці. Цікавими стали виступи-презентації учасників, які поділились історіями успіху власних проектів та ініціатив. Жвава дискусія була пов'язана із обговоренням проблем і переспектив міста Рівного.

Обговорення теми планування і проектного менеджменту дозволило учасникам створити свої проекти, які потім будуть подані на конкурс до Британської ради. 

Завершився другий день отриманням сертифікатів і обміном планами на майбутнє. 

Інформація: «Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. Захід організовано Національною молодіжною радою України (#НМРУ), яка є партнером Британської ради.

Фасилітатором від ГС «Національна молодіжна Рада» (НМРУ) була Петрухан Людмила (ВМГО «Молодь ДемАльянсу», тренер, викладач) та тренером виступав Ігор Щербаков (ВМГО «Молодь ДемАльянсу», тренер).

#НМРУ #МолодьДА  #ActiveCitizensUA

 

05.11.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Київ та Київська область
Контакти
Київський обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
оkyiv@dem-alliance.org
Голова Київського осередку - Анастасія Московченко
anastasia.moskovchenko@gmail.com
Прес-секретар - Владислав Стужук
vladislavkerch10@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117