Слухали, читали, співали та грали.

У Хмельницькому 4 листопада Обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодь Демократичного Альянсу” провів першу зустріч творчої молоді.

Дійство відбувалось у рамках проекту “Літературний Базар” та зібрало як досвідчених поетів та музикантів, так і новачків.

Учасниця творчого вечора Дарія Дужак каже: “ Такі заходи варто проводити частіше. Адже в місті дуже мало можливостей розвивати себе в цьому плані. Тому на подібні зустрічі творці ходитимуть із задоволенням”. Пам'ятні подарунки у вигляді власних збірок залишила казкова хмельницька поетеса Тетяна Бобик, яка тішила слухачів своїм позитивним настроєм та оптимістичною поезією.

Яскравим доповненням літературного вечора стало авторське виконання пісень Владом Ликовим. Хлопець спершу налаштував всіх на ліричну ноту піснями про кохання, а закінчив вечір атмосферною піснею про літо. До речі, прем'єру цієї пісні у професійній обробці варто очікувати ближче до теплої пори року.

Смачний чай та настільні ігри доповнили вечір новими емоціями, а підтримка Студентської Ради Хмельницького Національного Університету дозволила сидіти в теплі та насолоджуватись атмосферою.

 

Прес-служба

ХОО ВМГО "Молодь ДемАльянсу"

04.11.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Хмельницька область
Контакти
Хмельницький обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
khm.demalliance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117