«Активні громадяни» (Ужгород, 8-9 жовтня 2016 р.)

В чудові теплі дні 8 та 9 жовтня 2016 р. в місті Ужгороді відбувся Тренінг «Активні громадяни». Серед учасників були студенти, громадські акттивісти-новачки та ті, хто має величезний досвід з реалізації громадських проектів.

Протягом двох днів активісти дізнались, що це за програма "Активні громадяни" і Британська рада, познайомились між собою і завели цікаві знайомства. У процесі гри і співпраці громадські діячі з'ясовували особливості процесу ідентифікації, порозуміння, діалогу та співпраці між людьми та різними організаціями й структурами, дізнавались особдивості створення і планування проекту, підбору команди і реалізації. На заключному етапі навчання учасники заповнювали проектну заявку на фінансування до Британської ради.

Завершували сумісну роботу щирими відгуками і планами на майбутнє.

Інформація: «Активні громадяни»– програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. Захід організовано Національною молодіжною радою України (#НМРУ), яка є партнером Британської ради.

Фасилітаторами від ГС «Національна молодіжна Рада» (НМРУ) будуть Петрухан Людмила (ВМГО «Молодь ДемАльянсу», тренер, викладач) та Мосійчук Артем (ГО «СІМ», тренер, помічник депутата). #НМРУ #МолодьДА #СІМ #ActiveCitizensUA

Організаторами виступили Національна молодіжна Рада (НМРУ) будучи партнером Британської при підтримці ВМГО «Молодь ДемАльянсу», ГО "СІМ", Закарпатська молодіжна рада, Ужгородська громадська рада.

08.10.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Закарпатська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117