Програма "Активні громадяни" (м. Хмельницький, 17-18 вересня 2016 року)

17-18 вересня на базі Хмельницького національного університету відбувся Тренінг “Активні громадяни” за програмою Британської ради для представників студенства й громадських організацій, а також небайдужих мешканців хмельниччини.

На тренінгу учасники навчались працювати в команді, створювати проекти, шукати партнерів, дізнались цікаві і реалізовані практики соціальних проектів, і створювали свої проект аби подати на фінансування до Британької ради. 

Фасилітаторами від ГС"Національна молодіжна Рада" (НМРУ) виступали Петрухан Людмила (ВМГО "Молодь ДемАльянсу", тренер, викладач) та Мосійчук Артем (ГО "СІМ", тренер, помічник депутата).

#НМРУ #МолодьДА #СІМ #ActiveCitizensUA

Інформація:

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. Захід організовано Національною молодіжною радою України (#НМРУ), яка є партнером Британської ради.

Захід організовано Національною молодіжною Радою (НМРУ) при підтримці Хмельницько осередку ВМГО "Молодь ДемАльянсу" у співпраці їз Хмельницьким національним університетом.

17.09.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Хмельницька область
Контакти
Хмельницький обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
khm.demalliance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117