Активісти “Молоді Демократичого Альянсу” беруть активну участь у міжнародній співпраці з молоддю з різних країн.

Активісти “Молоді Демократичого Альянсу” беруть активну участь у міжнародній співпраці з молоддю з різних країн.

В червні 2016 року 7 представників організації відвідали місто Нарва (Естонія), де відбувався молодіжний проект ‘Don`t tweet, try to communicate” за підтримки програми Erasmus +.

Участь у проекті взяло чотири країни, а саме Україна, Латвія, Естонія та Вірменія. Проект мав на меті залучення молоді до активної громадської діяльності та забезпеченя боротьби з інтернет-залежністю молоді в сучасних умовах. Дослідження питання інтернет безпеки та доцільного використання соціальних медіа були визначені цілями міжнародного обміну.

Протягом 10 днів учасники мали можливість дізнатися багато нової інформації про інтернет безпеку, про соціальні мережі та плюси й мінуси їхнього використання. Дуже багато завдань мали практичне спрямування, тому учасники мали змогу у команді робити власні дослідження, проводити опитування, знімати сюжети та креативно підходити до опрацювання інформації.

В рамках обміну більшість завдань були несподіваними і обмеженими в часі, так що кожен мав змогу перевірити себе та випробувати різні ролі й зрозуміти як ефективно працювати в команді. Кожен маленький досвід кожної гри чи завдання був корисний, адже вкінці практично завжди відбувався зворотній звязок, де кожен міг висловити свою думку, а також проаналізувати й прорефлексувати щодо своїх дій та емоцій.

Однією з найцікавішою частини проекту були культурні вечори, де делегати від кожної країни мала змогу представити свою батьківщину. Учасники розповідали про традиції, співали пісень, танцювали та пригощали гостей традиційними стравами.

Надзвичайно цікавою була екскурсія в місто Тарту до експериментально-наукового центру “АННА”. Також учасники мали змогу пройти “екстримальне” орієнтування містом Нарва під час дощу.

Своїми враженнями поділилася активістка Броварського осередку “Молоді ДемАльянсу” Вікторія Оникієнко: “ Для мене це перший досвід міжнародного обміну. Я відкрила для себе абсолютно новий спосіб отримання знань та спілкування. Кожен день проекту відкривав щось нове, давав свіжий погляд на звичні речі, змушував ставити і вирішувати питання. Усе це разом дало потужну мотивацію працювати і розвивати себе і команду”.

Поїздка для молодих активістів “Молоді Демократичного Альянсу” була відкриттям і виправдала себе, оскільки це неоціненний досвід для кожної людини особисто і для активіста зокрема. Такий досвід мусить поширюватися, і ми сподіваємося, що учасники зможуть зробити висновки для себе, і поділитися цими висновками зі своїми колегами.

“Вже три роки я працюю з молодю в рамках міжкультурних молодіжних обмінів в різних країнах світу. Така міжнародна комунікація - один з кращих варіантів неформальної освіти. Адже кожен учасник розкриває в собі нові сторони, іноді дуже неочікувані. - зазначила співавторка та керівниця проекту в Україні, Олександра Брашовецька. - Учасники знаходять нових друзів, нові вподобання та навчаються граючи та досліджуючи міжкультурні особливості”.

 

Прес служба ВМГО Молодь ДА

 

01.08.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2021 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117