Its time for Africa

25 травня весь світ святкує день Африки. Україна не стала виключенням-Могилянська Академія запросила нас до себе в гості дізнатися більше про цей загадковий край.

 Африка… що у вас асоціюється з цим континентом? Для когось це одна з найстаріших цивілізацій, хтось згадує славетний єгипетський олінклюзів, хтось живе ще в 2010 році і наспівує неофіційний гімн ЧМ в ПАР від співачки Шакіри тощо. А для приблизно ⅕ населення планети це рідний дім, де вирує життя, іде боротьба за владу як у вигляді невеликих сутичок та конфліктів, а буває, доходить і до війн.

 В Африці гаряче, і це не про погоду. Континент буквально палає. На мапі, яку продемонстрував Анатолій Максимов ( https://m.facebook.com/profile.php?id=1608751088 ), більшість країн має конфлікти, хтось постійно порушує кордони сусіда, просте населення намагається вижити в наджахливих умовах, тоталітарні режими, і це далеко не всі біди, які сиплються на голову африканців. Так, є якісь організації як локальні так і міжнародні, які допомагають континенту, але ж ми розуміємо, що це як краплина в океані.

Багатонаціональність...не секрет, що Африка є однією з тих перлин, де збереглися племена та народності в тому вигляді, в якому вони починали своє існування ще за багато століть до появи цивілізації. Вони зберегли свої мови, обряди та традиції, спосіб життя. До речі, про мови. В той час, як українці обирають державною мовою лише одну-одненьку, та і в житті якось не дуже часто спілкуються хоча б двома мовами (Закарпаття не рахуємо

25.05.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Київ та Київська область
Контакти
Київський обласний осередок ВМГО \"Молодь Демократичного Альянсу\"
оkyiv@dem-alliance.org
Голова Київського осередку - Анастасія Московченко
anastasia.moskovchenko@gmail.com
Прес-секретар - Владислав Стужук
vladislavkerch10@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2018 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117