В Броварах молодь працювала над програмою розвитку

5 лютого у малій залі міськвиконкому, де зазвичай відбуваються сесії міської ради, за ініціативи Броварського осередку Молоді ДемАльянсу відбувся круглий стіл, на якому активна молодь міста (близько 60 осіб!) долучилися до розробки міської програми "Молодь Броварів 2016-2020".

Круглий стіл відбувся в форматі World Cafe, де всі учасники могли змогу долучитися до роботи та внести свої ідеї до шести пріорітетів, які сформовані Міністерство молоді та спорту, Тож вже за дві години роботи учасниками круглого столу було випрацювано десятки ідей щодо розвитку молодіжного середовища Броварів, багато з яких можуть увійти в офіційну програму міської ради «Молодь Броварів» з відповідним фінансуванням.

Напрацьовували ідеї за такими напрямками:

1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання.

2. Здоровий спосіб життя молоді.

3. Розвиток неформальної освіти.

4. Зайнятість молоді.

5. Житло для молоді.

6. Партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України.

 

Відеозвіт: http://video.brovary.org/kruglyj-stil-shhodo-molodizhnoyi-polityky-v-brovarah-05-lyutogo-2016-roku/

Це був перший, але важливий крок у розвитку молодіжної політики міста, адже об'єднав активну молодь та представників багатьох молодіжних середовищ міста. Сподіваємося, що на цьому  співпраця молоді не припиниться. Далі необхідно розробляти  детально кожну складову програму у робочих групах. Лише ці дві години дали зрозуміти присутнім того дня чиновникам «молодіжних» відділів міської ради, наскільки вони далекі від реальних потреб сучасної молоді та скільки ще насправді доведеться зробити роботи, аби міська влада не на папері, а реальними діями реалізовувала права та захищала інтереси молодих броварчан.

 

Прес-служба Броварського осередку 

ВМГО Молодь Демократичного Альянсу

06.02.2016

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117