Молодь Демальянсу Одеси вчергове провела акцію "Святий Миколай збирає подарунки"

 

 

Молодь ДемАльянсу продовжує традиції: акція "Святий Миколай збирає подарунки" знову відбулась в Одесі

 Молодь ДемАльянсу підтримала ініціативу Волонтерської психологічної служби "Асоціації практикуючих психологів Одеської області" привітати дітей переселенців та інвалідів зі святом та провести для них 22 та 29 грудня Новорічні дійства.

Волонтери ДемАльянсу та Асоціації привітали дітей переселенців театральною виставою та подарунками.

Новорічні свята для дітей відбулися 22 грудня в ДК "Кульник" та 29 грудня в "Єдиному центрі для вимушених переселенців зі сходу України" (по вул. Красна 11), таким чином привітали сотню дітей переселенців та їх батьків.

 У виставі брали участь всі: діти, батьки, герої казок. Снігуронька та казкові персонажі разом з дітьми організували творчу майстерню, діти створювали прекрасних ангелів, майстрували гірлянди, сніжинки, голубів, наряджали ялинку, водили хоровод та співали пісні. Новорічним сюрпризом для дітей стала поява Святого Миколая, його побажання і подарунки дітям. Діти розповідали кращі вірші, які вони спеціально вивчили до свята, приймали участь у рухливих командних іграх та проходили тунель побажань напередодні Нового 2016 року!

 "Я висловлюю сердечну подяку організаторам цього свята за чуйність, турботу, доброту! Святому Миколаю особливо дякую за дуже гарне і ніжне ставлення до дітей! Окрема подяка за проведений майстер-клас і зроблені таким чином красиві іграшки дітьми. Діти задоволені, щасливі, побільше б таких свят!" - поділилася мати-героїня Віра Федорівна.

 "Діти були щасливі! Ми задоволені, що подарували радість дітям, а також тим, що відроджуються старі добрі традиції зустрічати новорічні свята зі Святим Миколаєм." - коментує організатор свята, керівник "Асоціації практикуючих психологів Одеської області" та член ДемАльянсу Тетяна Репнова.

ДОВІДКОВО:

Проект Демократичного Альянсу «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ!» відбувається з 2007 року в Одесі, від цього часу традицію проведення цього проекту перейняли представники "ДемАльянсу" та інших організацій з усіх областей України.

29.12.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Одеська область
Контакти
Одеський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
od@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117