Повне перезавантаження ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»

29 листопада дружня родина Молоді ДемАльянсу зібралася в Києві на ІХ З'їзд ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» для переобрання керівних органів організації.

За 20 років існування організація тричі змінювала назву, була учасниками двох революцій, що змінили хід історії та тричі переобирала Голову організації. Попереднє правління гідно працювало 2 роки, за які організувало та провело безліч навчальних сесій та форумів, реалізувало незлічену кількість як міжнародних так і всеукраїнських проектів і допомогла віднайти себе не одній сотні молодих та амбітних українців. Та, як то кажуть, всі гарні історії рано чи пізно мають завершуватися. Саме тому «Dream team» під керівництвом Анастасії Шимчук вирішило дати дорогу свіжим ідеям та новим людям.

Конкурс на посади членів Правління був відкритий і всі члени організації мали змогу заповнити анкету та стати аплікантом на посаду. Під час З’їзду всі вони мали можливість виголосити промови та представити своє бачення розвитку організації. Голову та членів Правління обирали шляхом таємного голосування. В результаті голосування та підрахунків новою Головою ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» було обрану Литвиненко Юлію, а Генеральним Секретарем Бабчук Ірину. Крім того, було обрано 5 членів правління : Пугача Юрія, Фостяк Наталю, Сиропятову Тетяну, Корсун Інну та Брашовецьку Олександру.

Під час першої координаційної ради новообраного правління було визначено основні напрямки роботи та обрано відповідальних по напрямках.

«Дякую за довіру! Будемо працювати!» - коротко прокоментувала з’їзд Юлія Литвиненко.

«Доволі неочікувано, але будемо продовжувати активну роботу. В планах залучення до роботи всіх кандидатів» - поділилася враження Ірина Бабчук.

Бажаємо новообраному керівництву наснаги та творчих ідей!

 

Прес-служба ВМГО

Молодь Демократичного Альянсу

01.12.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117