Білорусь та Одеса: круглий стіл правозахисту

 

 Представник Молоді ДемАльянсу Юрій Дяченко, громадські активісти та журналісти Сергій Дібров, Віра Запорожець та інші, спільно з представниками білоруської правозахисної організації "Вясна", взяли участь у круглому столі "Взаємодія регіональних представництв Білорусь-Україна з вирішення суспільних проблем".

Представники білоруської організації поділилися своїм досвідом у сфері захисту прав людини, розповідали також, як можна працювати в Білорусі, будучи незареєстрованою організацією, що, по суті, незаконно і навіть звільняти політв'язнів.

Одесити висловили думку, що така практика колег з Білорусії варта наслідування, проте в Україні, відзначили білоруси, більше розвинене громадянське суспільство. Одесити цей факт підтвердили, але відзначили, що не у всіх сферах зараз воно проявляється: більше у сферах, пов'язаних з проведенням антитерористичної операції; і ще розповіли, який досвід мають у боротьбі з корупцією, оскільки історично склалося, що корупція у нас існувала й існує досі у всіх сферах.

12 грудня також відбувся семінар з захисту прав людини для молоді від білоруських колег.

15.12.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Одеська область
Контакти
Одеський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
od@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117