Освітній проект “Школа активного громадянина (Київ)”!

Освітній проект “Школа активного громадянина триває”!
Починаючи з 29 жовтня було проведено ще 3 тренінги.
Зокрема з риторики (тренер Ясковець Євген - звукорежисер, активний громадський діяч), під час якого учні мали можливість отримати базові знання про те, що і як слід говорити. Під час тренінгу старшокласники мали можливість не тільки прослухати лекцію, а й отримати конкретні практичні завдання, що в свою чергу перетворились в неоціненний досвід зі сценічної мови.
Звичайно, діти з захоплення виконували всі запропоновані вправи, більше того, задоволеним залишився і Євген.

3 листопада в рамках проекту “Школа активного громадянина” з учнями 9 класу було проведено командну гру “Зелений менеджмент”. Модератор гри - Наталія Омельчук, координарор даного проекту. Зі слів Наталії, гра дуже зацікавила старшокласників: “Чи не вперше я побачила цей клас, як команду, кожен з членів якої активно долучався не тільки до оброворення поставлених проблем, а й до їх вирішення”.

Наступний тренінг було проведено 10 листопада Ігорем Щербаковим, головою київського осередку Молодь ДА. Тренінг було присвячено мотивації та важливості останньої для успіху у всіх починаннях. Значну увагу тренер приділяв практичному наповненню заняття. Проте головним індикатором успіху взаємодії з учнями Ігор Щербаков вважає саме зацікавленість старшокласників: “ Семінар пройшов вдало, школяри задавали багато питань. цікавилися) Особливою увагою користувалася поведінкова градація людей по диску (DISC). З дітьми потрібно ще працювати, вони недостатньо добре формулюють свої думки та висловлюються. Загалом тяга до знань є. Мені сподобалось) Дякую за надану можливість.”.

Нагадуємо, що освітній проект “Школа активного громадянина” передбачає ще низку цікавих тренінгів, занять та дидактичних ігор. Всі бажаючі можуть долучатись до організації. Тому якщо у вас багатий досвід, яким ви прагнете поділитись, ми завжди відкриті для співпраці.

 

Прес-служба

Київського міського осередку

ВМГО "Молодь ДемАльянсу"

29.10.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзіДо списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117