ДемАльянс вимагає від Садового прибрати комуністичну символіку зі споруд Львова

Рівно за місяць до знакової радянської дати – 9-го травня – Верховна Рада прийняла пакет революційних антикомуністичних законів. Один із них засуджує "тоталітарний комуністичний режим" і забороняє використання відповідних символів. Не зважаючи на це, у Львові досі залишається низка споруд на яких зображені заборонені символи, тому Львівський ДемАльянс закликає представників місцевої влади негайно провести роботи з їх демонтажу.

14 квітня член Львівського та голова Винниківського осередків партії ДемАльянс Юрій ШИВАЛА написав звернення до львівського міського голови, пана Андрія Садового зі закликом посприяти виконанню відповідним управлінням Львівської міської ради вимог закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» і, відповідно, до п. 1 ст. 4 цього Закону, демонтувати зображення серпа і молота (8 зображень) на фасаді будинку, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Академіка Гнатюка, 3, а також п’ятикутної зірки та іншої символіки комуністичного тоталітарного режиму на фасаді монументу слави, що розташований на перехресті вулиць Стрийська та Героїв Майдану.

«Ми постійно звертаємо увагу на радянські топоніми і засилля комуністичною символікою населених пунктів Сходу та Півдня України, але й у нашому місті є місця, які прославляють тоталітарне минуле, тому нам потрібно показати приклад і позбутися серпів, молотів і п’ятикутних зірок, які «прикрашають» фасади будівель Львова», - заявляє демальянсівець Юрій ШИВАЛА.

Згідно чинного законодавства звернення громадян може розглядатися до місяця часу, але активісти Львівського ДемАльянсу сподіваються, що Львівська міська рада і, зокрема, мер міста не будуть чекати цілий місяць та найближчими днями здійснять демонтаж забороненої символіки у нашому місті.


Прес-служба

 

15.04.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117