Харківська міська рада імітує конструктивний діалог

Харківський міський голова та депутати міської ради постійно наголошують на бездіяльності своїх політичних опонентів та громадських рухів міста. Сиплять звинуваченнями про відсутність конструктивних пропозицій, конкретних проектів Рішень для розгляду на сесіях і т.п. 15 квітня відбулася чергова прес-конференція, де було наголошено на імітації міської ради кроків на зустріч нашим пропозиціям. Далі про те, як насправді відбувається комунікація і про наші останні пропозиції до міської ради.

 

Лютий місяць 2015 року. Після неодноразових протистоянь під стінами міської ради її двері все ще залишалися закритими для громади Харкова. Для врегулювання конфлікту і забезпечення прав і свобод громади ДемАльянс подає проект Рішення "Про внесення змін та доповнень до Регламенту Харківської міської ради 6 скликання". З того часу наші члени взяли участь у роботі двох засідань робочої групи з цього питання. Треба визнати, що вже після першої робочої групи в тексті проекту з’явилось багато доповнень, поправок авторства юристів міської ради, при цьому жодна суттєва зміна не була врахована. Головне, залишилось не врегульованим питання виступу з трибуни міської ради та участі громадськості в обговоренні питань порядку денного сесії. Можливість виступити в пункті “Різне” не дає змоги впливати на розгляд питань порядку денного. Крім того, Харківський міський голова в одноосібному порядку, з порушенням того ж регламенту міської ради, вирішив, що слово на сесії він буде давати лише одному з представників громади (3 хвилини) і не більше. Депутати наголосили, що громаді міста варто брати участь у постійних комісіях, а не в пленарних засіданнях самої сесії. І, як наслідок, через місяць ми отримали ще один проект Рішення (на фото нижче) що обмежує та бюрократизує доступ громади до участі в роботі постійних комісій.


 

Березень місяць 2015 року. Партія ДемАльянс разом з ГО «Форум народної дії», Громадським об’єднанням «Громадська самооборона» та Громадським Штабом Оборони Харкова підготували та презентували проект Рішення щодо підвищення обороноздатності міста Харкова. Відповідний проект був переданий до Харківської міської ради, особисто до міського голови, велися переговори із головами фракцій та депутатами міськради. Результат – проект Рішення не внесений в порядок денний сесії міськради, що запланована на 29 квітня. Виходить, що Харківського міського голову та депутатів міської ради не турбує безпека харків’ян.   

 

Ми не втрачаємо надію на конструктивний діалог із міською владою. Але повністю усвідомлюємо, що політичні опоненти не зацікавлені в чесній відкритій боротьбі  та роблять все можливе аби якомога довше концентрувати владу в своїх руках й далі розкрадати гроші платників податків.

Харків далеко не ідеальне місто. ДемАльянс діяв, діє і буде продовжувати діяти так, аби зробити наше місто комфортним та дружнім до людей. Приєднуйтеся до ініціатив, якщо вам не байдужа доля Харкова.


Прес-служба Харківської обласної організації

політичної партії “Демократичний Альянс”

kh@dem-alliance.org

14.04.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Харківська область
Контакти
Харківський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kh@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117