Чернігівці знову будуть їздити в маршрутках по 2,5

Чернігівська обласна організація партії Демократичний Альянс 3 квітня 2015 року звернулася до Деснянського районного суду м. Чернігова з клопотанням про забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30 березня 2015 року «Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті». Суд, розглянувши позовну заяву, ухвалив клопотання та призупинив дію рішення виконкому щодо проїзду в громадському транспорті.

В позовній заяві активісти вказують на суттєві порушення регламенту виконавчого комітету, Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності» та Закону України «Про доступ до публічної інформації». Ухвала негайно надсилається до суб’єкта владних повноважень, що прийняв рішення, та є обов’язковою для виконання.

Отже, з сьогоднішнього дня чернігівці їздитимуть по старій ціні квитка – 2 і 2,5 грн в автобусах, які працюють в загальному режимі та в режимі маршрутного таксі. В тролейбусах – 1,5 грн.

Нагадаємо, що 30 березня, виконком міської ради приховано, без участі громадськості і представників ЗМІ, підняв вартість проїзду в міському транспорті на своєму позачерговому засіданні. Хоча засідання планувалося лише шостого квітня. В зв’язку з цим Чернігівською обласною організацією політичної партії «ДемАльянс» було подано адміністративний позов до Деснянського районного суду м. Чернігова про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30 березня «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті».  Відповідачем даної справи є Виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської

організації партії ДемАльянс

07.04.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117