Чернігівський ДемАльянс: підвищення проїзду приховано від містян - неприпустиме!

Вчора ввечері, 30 березня, виконком міської ради приховано підняв вартість проїзду в міському транспорті на своєму позачерговому засіданні. Хоча заступник міського голови Миргородський М.М. обіцяв обговорити транспортне питання лише шостого квітня.  Тепер вже другого квітня вартість проїзду підвищується до 3,5 грн на маршрутних таксі та в звичайних автобусах, в тролейбусах −  до 2 грн.

В зв’язку з цим очевидними стають наступні речі:

1) Пародія всіх нарад з громадою −  не більше, ніж пусті балачки. Пропозиції від громадськості не були враховані, відповіді на них ми теж не отримали.

2) Соколов вчергове зіграв перевізникам на руку за рахунок пасажирів. Жодного балансу інтересів та захисту прав пасажирів не спостерігається.

3) Про підвищення якості і про реформу транспорту з цим міським головою, виконкомом та міською радою − поки варто забути.

Позиція ДемАльянсу залишається незмінною − будь-яке підвищення має бути прозорим та аргументованим, за ціною має іти сервіс і безпека пасажирів. Ухвалення подібних рішень, попросту проігнорувавши пропозиції громадськості −  є неприпустимим.

Наразі готуємо позовну заяву в суд оскаржувати “вечірні напрацювання” влади. А також подаємо заяву до Прокуратури про численні порушення перевізниками договорів з перевезень.

 

Прес-служба

Чернігівської міської організації

партії ДемАльянс

31.03.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернігівська область
Контакти
Чернігівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
molod.da.cn@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117