Харківський ДемАльянс вимагає невідворотності та персоналізації покарання за події 22 лютого 2015 року

22 лютого в Харкові сталась трагічна подія: під час мирної патріотичної ходи в результаті скоєного теракту загинуло двоє людей, більше десятка отримали важкі поранення, за життя ще одного учасника акції, 15-річного хлопця, на даний момент все ще борються лікарі.

Ми висловлюємо найщиріші співчуття родинам загиблих координатора Євромайдану  Ігора Толмачева та підполковника міліції Вадима Рибальченка.

Вважаємо, що причинами втрати Харковом своїх синів та постійного створення точок напруги в регіоні, що безпосередньо межує водночас з Російською Федерацією, Луганською та Донецькою областями, є наступні:

  • Системна недбалість правоохоронних органів. Необхідність попередньої ретельної перевірки і підвищеного контролю за територіями та місцями, де відбуваються масові збори харків’ян, ігнорується. Кричущим прикладом того є не тільки ситуація біля Палацу Спорту 22.02.2015, але й подальша поведінка представників міліції під час переміщення активістів до пам’ятника Шевченку - традиційного місця зустрічі харківського Євромайдану.

  • Підвищена “толерантність” правоохоронних органів до відкритих проявів сепаратизму в Харкові. До сьогодні деякі чиновники безкарно прикрашають свої кабінети сепаратиською символікою, екс-губернатор М. Добкін дозволяє собі публічно засуджувати проукраїнські заходи, мер міста толерує дії сусідньої країни агресора.

У зв’язку з цим вимагаємо:

  1. Вжити всі необхідні заходи для забезпечення безпеки мешканців міста та області. Якщо представники Служби Безпеки України мають будь-яку інформацію щодо потенційної небезпеки, що стосується проведення заходів, відвідування публічних місць, життя та здоров’ окремих активістів - вимагаємо ЗАЗДАЛЕГІДЬ проводити відповідну інформаційну роботу.

  2. Притягти до повної міри відповідальності всіх причетних до організації та реалізації теракту 22 лютого 2015 року. Персональну відповідальність мають понести ті представники правоохоронних органів, що не забезпечили необхідні безпекові заходи ПЕРЕД та під час проведення маршу.

Невідворотність та персоналізація покарання для всіх мають стати сьогодні єдиною і миттєвою відповіддю на будь-які сепаратистські заклики в Харкові та області.


Прес-служба Харківської обласної організації

політичної партії “Демократичний Альянс”

kh@dem-alliance.org

23.02.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Харківська область
Контакти
Харківський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kh@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117