Одеський ДемАльянс взявся впорядковувати бомбосховища

21 лютого Одеський ДемАльянс разом з небайдужими волонтерами та представниками ЖКГ провели суботник в бомбосховищах за адресами: проспект Шевченка 15/4 та 15/2.

Кожне з цих приміщень може вмістити в себе близько 150 осіб. Поряд (проспект Шевченка 15/3) знаходиться ще одне бомбосховище, але як повідомили робітники ЖКГ, доступу до нього в них вже немає - за цією адресою знаходиться супермаркет. Проте коли відкрили приміщення за адресою проспект Шевченка 15/4 виявилося, що воно також належним чином не використовувалося. Не зважаючи на те, що місцеві жителі використовували деякі приміщення як свої власні, про те, щоб в проходах та усюди не було купи сміття ніхто не попіклувався. Чотири години знадобилося активістам, щоб навести в приміщеннях лад.

"Мене дивує відношення наших людей: навіть для самих себе щось зробити зазвичай складно, хоча, як бачите, 10-20 людей за 4 години взмозі прибрати приміщення для 150 осіб. Дякую усім, хто відгукнувся та прийшов. Беріть ініціативу в свої руки і також вичищайте бомбосховища!», - говорить координатор акції, демальянсівець Юрій ДЯЧЕНКО.

На жаль, більшість одеситів живе в уявленнях про те, що війна - це десь далеко і не стосується нашого міста. При тому, що загроза бойових дій реальна для нашого прикордонного регіону. Але навіть в умовах мирного часу, споруди цивільного захисту мають бути в належному стані і доступними на випадок кризової ситуації.

«Поточний стан так званих "бомбосховищ" далекий від ідеалу, а більшість з них - взагалі наразі не придатна до використання. Подібні ініціативи з прибирання є вкрай важливими, навіть якщо нам ніколи не знадобиться їх використовувати», - зазначив голова Одеської обласної організації партії ДемАльянс Кирило ФІЛІМОНОВ.

Демократичний Альянс планує і надалі долучатися до подібних суботників у бомбосховищах та закликає приєднуватись всіх небайдужих одеситів!

 


Прес-служба    

Одеської обласної організації 

політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс)

od@dem-alliance.org

       

22.02.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Одеська область
Контакти
Одеський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
od@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117