ДемАльянс презентував проект Рішення зі змінами до Регламенту Харківської міської ради

10 лютого 2015 року під час прес-конференції «Міська рада – не місце для сутичок» Харківський ДемАльянс презентував проект Рішення зі змінами та доповненнями до Регламенту міської ради.

Команда ДемАльянсу тривалий час опікується питаннями прозорості та зрозумілості діяльності міської ради. Ми вже писали про законні підстави відвідування сесій, наші вимоги з цього приводу та про те, що Харківська міська рада у своїх рішеннях посилається на власний Регламент, який був затверджений ще у 2010 році та суперечить чинному законодавству України. Тому, однією з вимог ХОО ПП «Демократичний Альянс» до Харківської міської ради є приведення Регламенту Харківської міської ради у відповідність до Законів України. Чому і була присвячена прес-конференція.

«Попередні події під стінами міської ради показали закритість влади і неготовність обох сторін іти на діалог. Усім відомо, що ситуація в нашій області є вкрай напруженою. Передумовою якісного діалогу є прозорість і зрозумілість процесів, що відбуваються. Саме тому, ми не хочемо провокувати конфлікти, а говоримо мовою рішень, що допоможе врегулювати ситуацію в місті» - так розпочала прес-конференцію член Правління партії ДемАльянс Вікторія Черевко.

Член бюро Харківської обласної організації партії «Демократичний Альянс» Євгеній ЛІСІЧКІН наголосив на основних пропозиціях та поправках, які пропонує партія: «По-перше – це закріплення п’яти посадочних місць в залі пленарних засідань для громадськості при будь-яких обставинах, а не по залишковому принципу, як це зараз відбувається. По-друге – це допуск представників громадськості, яким не вистачило місць у залі пленарних засідань, до холу або інших службових приміщень, з можливістю передати до секретаріату записку-прохання для виступу з питань порядку денного під час сесії. По-третє – це можливість подання заявки на присутність на пленарному засіданні за 24 години до його початку».

Голова Харківського ДемАльянсу Надія САВИНСЬКА: «Проект Рішення зі змінами та доповненнями до Регламенту міської ради ми передамо основним суб’єктам нормотворчої ініціативи: головам фракцій, міському голові та профільній комісії міської ради. Вважаємо, цей конструктивний крок – єдиним механізмом налагодити діалог між владою та громадою. Сподіваємось, що міська влада Харкова також зацікавлена покласти край напруженій ситуації довкола сесій міської ради».

З повним текстом проекту Рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 22.12.2010 р. № 17/10 «Про затвердження Регламенту Харківської міської ради 6 скликання» можна ознайомитися за посиланням.


Прес-служба Харківської обласної організації

політичної партії “Демократичний Альянс”

kh@dem-alliance.org

11.02.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Харківська область
Контакти
Харківський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kh@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117