В Одесі успішно пройшли громадські слухання щодо благоустрою пляжу «Ланжерон»

Не зважаючи на спроби проплачених забудовниками «тітушок» зірвати Громадські слухання в Одесі, вони все ж відбулися і доволі успішно. 8 лютого відбулись вже треті громадські слухання ініційовані партією Демократичний Альянс, цього разу на порядку денному було питання благоустрою пляжу «Ланжерон».

Слухання підтвердили, що потрібно обмежувати в'їзд через блок пост в районі арки «Ланжерон». Якщо підсумувати рекомендації 1 і 8 лютого, то в'їзд на «Ланжерон» днем буде закритий всім автомобілям крім: електромобілів, автомобілів інвалідів певних категорій і автомобілів екстрених служб. У нічний час (з 1 ночі до 5 ранку) в «Ланжерон» зможуть в'їжджати автомобілі, які обслуговують інфраструктуру. Також слухання визначили обмеження щодо швидкості руху будь-якого транспорту (включно з велосипедистами): не швидше 5 км на годину.

«В цілому, вітаю всіх прихильників обмеження в'їзду в «Ланжерон»! Слухання підтвердили, що «Ланжерон» це рекреаційна зона і там немає місця вільному проїзду, і, відповідно, немає потреби в такій кількості паркувальних місць. Тепер чекаємо розміщення знаку, що обмежує рух, і зміни проекту благоустрою», - відзначив демальянсівець, один з організаторів слухань Олексій ЧОРНИЙ.

Було прийнято цілий ряд питань, що стосуються інфраструктури для людей з обмеженими можливостями: обладнання спеціальних доріжок для слабкозорих людей, створення універсального туалету, розміщення на території благоустрою інформаційних знаків. Також проголосували про внесення в проект розміщення дитячо-спортивного майданчика.

Прийняли рішення, що необхідно обладнати на «Ланжероні» 24 паркувальних місця для інвалідів, і плата з них за паркування братися не буде. Оскільки попередній проект передбачав створення 420 паркувальних місць для автомобілів і жодного місця для паркування велосипедів, учасниками слухань було запропоновано створити також стоянку на 420 місць для велосипедів. Один із власників ТОВ “НЕРУМ”, яке є забудовником території пляжу, Сергій Келюшок взяв на себе зобов'язання побудувати цю велопарковку.

Слухання окремо ухвалили рішення про заборону знищення дерев і зелених насаджень на «Ланжероні» і зобов'язали КП «Міськзелентрест» надати рекомендації з озеленення території в межах благоустрою пляжу «Ланжерон». ТОВ «НЕРУМ» взяло на себе зобов'язання з настанням тепла висадити дерева необхідні.

Варто зазначити, що попри наявність розробленого ескізного проекту реконструкції частини пляжу «Ланжерон», який намагались затвердити забудовники, на слуханнях не були присутні самі автори цього проекту. Як наслідок - ніхто з експертів не зміг відповісти на запитання щодо деталей проекту, затвердженого Одеською міською радою. Зокрема - чи проводилась експертиза ґрунтів перед тим, як було розпочато будівельні роботи на території пляжу. Громадські слухання зобов’язали надалі таку експертизу провести.

Важливим для ДемАльянсу є загальне позитивне сприйняття факту проведення слухань за участю громади, а також спроможності організувати на них обговорення різних точок зору щодо складних питань й можливості віднайти спільні рішення.  Попереду - відповідальність за належну реалізацію результатів слухань з боку органів місцевого самоврядування. І Демократичний Альянс надалі братиме участь в контролі за втіленням пропозицій одеситів.

Одесити не залишаються байдужими до свого міста, та з ентузіазмом сприймають можливість прийняти участь в розбудові Одеси за допомогою слухань!

Всі 26 рішень, що були прийняті на слуханнях та відео голосування дивіться у блозі Олексія ЧОРНОГО => http://dumskaya.net/post/26-reshenij-slushanij-po-langeronu-video/author/

 


Прес-служба    

Одеської обласної організації 

політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс)

od@dem-alliance.org

       

 

10.02.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Одеська область
Контакти
Одеський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
od@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117