Василь Гацько закликав миколаївських активістів допомогти ДемАльянсу

Василь Гацько під час візиту до Миколаєва закликав активістів допомогти ДемАльянсу і долучитися до роботи в комісіях в міськраді.

Так, 6 і 7 лютого Голова політичної партії Демократичний Альянс Василь ГАЦЬКО перебував у Миколаєві із робочим візитом. Під час зустрічі з місцевим осередком та прихильниками обговорили реформи в Україні і причини  їх гальмування. Чи розуміють українці, що за реформи декларує уряд? Чи знає уряд, що він буде реформувати? Саме ці питання піднімали демальянсівці.

Василь ГАЦЬКО поділився своїми думками щодо нових запитів суспільства і викликів, що стоять перед партією.

"За короткий проміжок часу запити суспільства змінилися. Ще навесні 2013 року українці були обурені режимом Януковича, але був страх. Тому сміливі вчинки викликали захоплення. Під час Революції Гідності люди перебороли свій страх, і географія сміливих вчинків перенеслася на фронт. Потім з'явився запит на реформаторів і на молодих політиків, що вміють говорити про реформи. Але ж треба ті реформи робити, а не тільки говорити", - заявив лідер Демократичного Альянсу.

Тому, за словами, Василя ГАЦЬКО, суспільство вимагатиме змісту, і потребуватиме людей, які будуть знати що і як робити. І Демократичний Альянс повинен зробити все, щоб заповнити ці пробіли.

Були питання до Василя і по роботі в Київраді, чи долучається громада до цього процесу, які  механізми впливу є на чиновників. Голова ДемАльянсу розказав, що саме через роботу в комісіях, де приймаються найважливіші рішення в місті, можна тиснути на владу, викривати корупційні схеми чи запобігати неефективному використанню коштів. Василь Гацько закликав активістів допомогти миколаївським демальнсівцям в цій роботі.


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

09.02.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117