ДемАльянс відкриває міську раду для харків'ян (+відео)

21 січня 2014 року членам команди ДемАльянсу та громадським активістам, нарешті, вдалося потрапити на продовження 36-сесії Харківської міської ради та на позачергову 37-му. Для інших міст України здавалося б нічого особливого, але Харківська міська рада ще намагається жити за правилами часів Януковича. Те, що в Харкові пересічні громадяни не мають змоги бути присутніми на сесіях міськради – ознака недемократичності та закритості місцевої влади.

Ми вже писали про законні підстави відвідування сесій, наші вимоги з цього приводу та про те, що Харківська міська рада у своїх рішеннях посилається на власний Регламент, який був затверджений ще у 2010 році та суперечить чинному законодавству України. Тому, однією з вимог ХОО ПП «Демократичний Альянс» до Харківської міської ради є приведення Регламенту Харківської міської ради у відповідність до Законів України.

З цього приводу вдалося виступити на сесії Харківської міської ради члену бюро ХОО ПП "ДемАльянс" Євгенію ЛІСІЧКІНУ, який підняв питання невідповідності Регламента Харківської міськради чинному законодавству України. Наші пропозиції почули і ініціювали створення робочої групи по доопрацюванню Регламента, яку очолить секретар міськради О.М. Новак. Команда ДемАльянсу планує активно долучитися до роботи цієї групи та, нарешті, відкрити Міську раду для харків’ян! Звісно, попереду ще багато роботи, наприклад, пояснити міській раді, що таке прозора робота органів влади. ДемАльянс простежить, щоб Харківська міська рада стала прозорою та відкритою!


Прес-служба

 

27.01.2015

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Харківська область
Контакти
Харківський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kh@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117