Велоінфраструктура – спільний проект громадськості та влади

15 травня 2014 року в Дніпропетровській обласній держадміністрації було проведено засідання на тему: "Велоінфраструктура – спільний проект громадськості та влади".

Організатором заходу виступили "Дніпропетровська спілка велосипедистів" у партнерстві з Дніпропетровським обласним осередком ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу".

Мета заходу: обговорити сучасний стан, міри, перспективи і шляхи розвитку велоруху, велоінфраструктури в Дніпропетровську, роль влади та громадськості в цьому.

На зустрічі були присутні:

Шебанов Вадим Анатолійович - радник губернатора,

Сусленков Володимир Васильович - заступник директора Департаменту транспорту та зв'язку міськради,

Нікон Вадим Володимирович - заступник  начальника управління з індивідуальної забудови і міського дизайну,

Бугайов Олександр Миколайович - УДАІ ГУМВС України Дніпропетровської області,

Юрій Лозовенко - представник робочої групи при міськраді, архітектор та активіст,

Берещук Аліна - голова Дніпропетровського обласного осередку ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу" та інші представники громадських організацій.

Засідання круглого столу розпочалось з виступу Юрія Лозовенка, який пояснив з якої причини робоча група не виконує поставлені задачі:

"... після складання програми я розіслав її представникам управлінь і департаментів в нашій робочій групі для внесення виправлень та зауважень, оскільки програма не являється технічним документом. Після цього етапу планувалось привести програму в необхідний формат для міськради для ствердження, аби реалізувати її в 2014 році, але представники робочої групи проігнорували мою ініціативу".

Після цього Шебанов Вадим Володимирович звернув увагу присутніх на те, що окрім відсутності велорозмітки місто потребує велопарковок. Він запропонував встановити велопарковки біля ВНЗ, шкіл, супермаркетів та інших громадських закладів.

Також своєю думкою поділився Бугайов Олександр Миколайович:

"За всі 14 років моєї роботи в жодному генплані не було враховано поняття велодоріжок.  Для проектування велодоріжок необхідно потік 50 велосипедистів/год або 400 велосипедистів/добу при інтенсивності руху автотранспорту 4 тис. авто/добу.  Але, на жаль, статистичними даними ми не володіємо."

Після тривалої дискусії між представниками різних управлінь та департаментів було вирішено написати резолюцію на ім'я Шебанова В.А., радника губернатора.

Він, в свою чергу, зобов'язується написати листа міському голові для видачі розпорядження про відновлення діяльності робочої групи та зміни її складу.

На першому засіданні необхідно затвердити кінцевий варіант програми з усіма змінами, доповненнями та корективами для оформлення в необхідному форматі для міськради.

 

Прес-служба

Дніпропетровського обласного осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

21.05.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Дніпропетровська область
Контакти
Дніпропетровьский обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dp@dem-alliance.org
Контактна особа - Інна Корсун

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117