"Паспортисти" повернули ДемАльянсівцю незаконно витребувані кошти

Члену партії Демократичний Альянс повернули переплачені кошти за оформлення закордонного паспорту, сплату яких незаконно вимагали співробітники Державної міграційної служби

Юрій Дерябін ще в червні 2013 року звернуся до одного з відділів УДМС України в Запорізькій області задля оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон. Та прийняти відповідні документи у активіста Демократичного Альянсу відмовилися, оскільки він сплатив лише законодавчо встановлену суму в 170 грн.

Начальниця райвідділу УДМС Валієва Світлана Іванівна у відповідь на скаргу Юрія Дерябіна підтвердила необхідність оплати послуг ДМС та бланку паспорту (87,15 та 82,80 грн. відповідно). Задля отримання закордонного паспорту активісту довелося виконати вимоги посадовця, але ж відразу оскаржив її дії через суд.

Суд в першій інстанції відмовив Юрію Дерябіну в задоволенні його позову про визнання дій Валієвой С. І. протиправними та повернення зайво сплачених коштів. Втім, в червні вже поточного року Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд став на сторону члена партії Демократичний Альянс та задовольнив його вимоги. Спроба УДМС оскаржити рішення апеляційної інстанції в касаційному порядку була невдалою.

Таким чином, вже наприкінці листопада 2014 року Управлінню Державної міграційної служби довелося повернути кошти Юрію Дерябіну, шляхом їх перерахування на його банківський рахунок.


Прес-служба

Запорізької обласної організації

політичної партії “Демократичний Альянс”

zp@dem-alliance.org

31.12.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Запорізька область
Контакти
Запорізький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
zp@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117