#марафондобра завершився Святом Добра

Вже понад місяць триває щирий святковий флешмоб #марафондобра. Сотні учасників по всій країні вітали одне одного і дарували маленькі сюрпризи у яскравих коробочках. 21 грудня на Хрещатику відбулося #святодобра - вуличний фестиваль і благодійний ярмарок.

"В цей нелегкий час усім нам дуже потрібна підтримка. Особливо тим, хто витрачає свій час, талант і ресурси, щоб допомагати людям. Завдання #марафондобра - привернути увагу до соціально відповідальних підприємців і компаній, допомогти їм у просуванні їх бізнесу і полегшити їм життя з точки зору податкового тягаря і законодавства", - розповідає головний організатор проекту, член Бюро київського ДемАльянсу, Олена ПЕДАЙ.

За один день вдалося назбирати близько 5700 гривень, ці кошти підуть на святкові подарунки дітям.

Гості діляться враженнями, Настя ШИМЧУК Голова Молоді ДемАльянсу розповідає:

"Я пам'ятаю, у дитинстві, у передноворічний період завжди вірилося у щось надзвичайне. Часто цим надзвичайним ставали подарунки, приїзди дорогих людей, увага і солодощі. І такі прості речі робили мене особливо щасливою. Марафондобра - це сама та ініціатива, яка може зробити щасливими сотні інших дитячих сердечок. За тиждень Новий рік, і я впевнена, що так багато дітлашні (які через сумні обставини залишилися без батьківської уваги) вірить і чекає свята. І часом не має значення подарунок, має значення увага. Тому я приєдналася до #марафондобра і закликаю інших дорослих згадати себе маленькими, і згадати як важливо було отримати на свято подарунок! Робити хороші справи легко!)".

В програмі був розпродаж, майстер-класи, пісні, танці, малюнки та ще купа всього цікавого. Організатори розповідають, що хочуть повторити #марафондобра ще не раз, тож попереду на нас чекає ще багато сюрпризів.


Прес-служба

       

23.12.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Івано-Франківська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117