Ярослав Захаренко прозвітував про витрачені кошти під час виборчої кампанії

Вибори закінчилися і Демократичний Альянс вкотре продемонстрував свою прозорість і відкритість – прозвітував про витрачені кошти. Екс-кандидат в народні депутати Ярослав Захаренко під час зустрічі з волонтерами розказав, скільки коштувала його передвиборча кампанія. За час перегонів було витрачено 20 423 гривень і проведено біля 100 зустрічей з виборцями.

Агітація, спілкування, презентації, круглі столи – все це було для кандидата від Демократичного Альянсу вперше. При зустрічах люди зверталися з однаковими проблемами,  Ярослав ЗАХАРЕНКО показував механізм  вирішення деяких з тих питань. Але звичайно, не все можна вирішити на місцевому рівні, потрібні законодавчі ініціативи.

А в перервах між зустрічами Ярослав ЗАХАРЕНКО ще й встигав ремонтувати військову техніку в автопарку 79ї аеромобільної бригади разом з іншими волонтерами.

При підведенні підсумків виборчої кампанії, екс-кандидат в народні депутати звернувся до  волонтерів  Демократичного Альянсу:

"Ми вийшли на вибори до ВР маючи тільки власні руки, наші думки та прагнення, волю до змін нашого життя на краще. Ми не мали мільйони гривень, ми не мали адмінресурсу, ми не мали каналів інформації ЗМІ, бігбордів, газет.
Але ми мали нову енергію - енергію наших сердець, щирі та світлі наміри наших партійців, і ми здобули справжнє багатство - Вашу довіру та підтримку! Чи може хтось з учасників виборчого процесу мати стільки волонтерів, що витрачаючи власний час та сили працюють на нашу спільну мету? Це може отримати лише ідея, що об’єднує людей та гідні особистості, що взялися за її впровадження," - звернувся до волонтерів Демократичного Альянсу екс-кандидат.

Ярослав ЗАХАРЕНКО також подякував всім тим, хто допоміг фінансово і хто віддав свої голоси, повіривши у кандидата від Демократичного Альянсу. А набрано було 2, 51% (1429 голосів). І зазначив, що тільки разом з активними громадянами можна побудувати успішне суспільство, ефективну владу, та отримати гідні умови для життя.


Прес-служба

Миколаївської обласної організації

політичної партії "Демократичний Альянс"

mk@dem-alliance.org

       

02.12.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117