Адміністративний тиск на довірених осіб Олександра ПЕРЕСОЛЯКА

На команду кандидата від Демократичного Альянсу у 68-му виборчому окрузі Ужгорода Олександра ПЕРЕСОЛЯКА чиниться адміністративний тиск з боку державних та комунальних служб. Про це повідомляється на офіційному сайті ПЕРЕСОЛЯКА.

Зокрема,  керівництво управління охорони здоров’я викликало для дачі пояснень довірену особу кандидата у депутати, лікаря-інфекціоніста Віктора ПЕТРОВА. Йдеться про засідання комісії з експертизи працездатності за явно надуманим приводом, зазначено у повідомленні.

На цьому ж тижні інша довірена особа демальянсівця Вікторія СЛЮСАРЕНКО так само на підставі надуманих звинувачень отримала судову повістку за позовом комунального підприємства «Водоканал Ужгорода» щодо спростування недостовірної інформації. 

Штаб Олександра ПЕРЕСОЛЯКА пов’язує обидва інциденти із керівництвом держаних та комунальних служб, яке є дотичним до керівництва Ужгорода та Закарпатської області.

«Адвокати нашою команди уважно слідкують за розвитком подій і готові оскаржити рішення щодо явного тиску на довірених осіб висуванця політичної партії Демократичний альянс», – повідомляє штаб Олександра ПЕРЕСОЛЯКА. 

24.10.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Закарпатська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117