Прибирання території Лісопарку у Вінниці

Вінницький міський осередок Молоді Демократичного Альянсу в рамках всеукраїнської акцій  "Зробимо Україну чистою" провів прибирання території Лісопарку.

2 травня молодь зібралась біля входу до території парку. Усім учасникам було надано сміттєві пакети та рукавички для прибирання, котрими забезпечили організатори заходу. Протягом 1,5 години члени організації зібрали близько 30 мішків сміття, яке на наступний день було вивезено.

"Я еколог за освітою і проблема забруднення лісів та парків для мене є дуже болісною. Коли я бачу, що люди ось так просто забруднюють своє місто, місця де вони відпочивають, я розумію наскільки це впливає на природу і на людей. В акції "Зробимо Україну чистою" я беру участь уже вчетверте. Мені це дуже подобається, і це не так важко виділити декілька годин на те, щоб поприбирати. А взагалі краще не засмічувати їх тоді. Й прибирати не потрібно буде", - ділиться враженнями Івчанська Віта.

Команду вразило те, що місце, яке призначено для відпочинку та проводження дозвілля було таким брудним. Якщо ми прагнемо стати повноправними представниками європейської країни – екологічну свідомість, кожному з нас, слід розвивати вже і не чекати зручного часу. Інакше, наші діти та внуки отримають у спадок зовсім не придатну для життя планету.

 

Для довідки:

"Зробимо Україну чистою" – всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні.

Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 мільйон волонтерів одночасно, в один  день виходити на вулиці міст, аби зробити чистішими парки, вулиці та околиці своїх міст.

 

Прес-служба

Вінницького обласного осередку

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

vin.mda@gmail.com

02.05.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Вінницька область
Контакти
Вінницький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
vn@dem-alliance.org
Голова осередку - Анастасія Топчій
Прес-секретар - Олександр Марківський
lone9521@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117