Кандидатв депутати, сім’янин і відповідальний громадянин Ярослав ЗАХАРЕНКО [Миколаїв]

Друзі, представляємо вам нашого кандидата за мажоритарним виборчим округом № 127 у Миколаєві та Очакові Ярослава ЗАХАРЕНКА.

Ярослав народився у Дніпропетровську. Закінчив машинобудівний факультет Первомайського політехнічного коледжу у Миколаївській області. Згодом здобув дві вищі освітити – навчався на електротехнічному факультеті Українського державного морського університету імені адмірала Макарова та на економічному факультеті Харківського державного університету харчування та торгівлі. Працював провідним спеціалістом банку «Україна». З 2001 року – головний фахівець у «Райффайзен Банк Аваль». Одружений, має двох чудових донечок. 

Окрім сімейних справ Ярослав багато часу приділяє громадській активності. Він є головою обласного осередку організації «Радість руху», а також членом об’єднання «Громада проти беззаконня». Також не залишився осторонь руху на допомогу українській армії. Ярослав ЗАХАРЕНКО є активним учасником «Волонтерської ремонтної сотні», яка займається відновленням пошкодженої у боях на Донбасі автотехніки 79-ої окремої аеромобільної бригади з Миколаєва. 

З 2013 року є членом Демократичного Альянсу. За цей час здобув повагу і авторитет серед місцевих демальянсівців як гідна людина, порядний сім’янин і небайдужий громадянин. Зрештою миколаївський осередок ДемАльянсу висунув кандидатуру Ярослава ЗАХАРЕНКА у народні депутати України.

На питання «Навіщо тобі це потрібно?» Ярослав відповідає лаконічно: «Я балотуюся до Верховної Ради, тому що прагну жити в комфортному місті Миколаєві, мати доступний та якісний міський транспорт. Хочу бути впевненим, що моїм дітям на вулицях міста нічого не загрожує, тому що міліція працює ефективно, а суди не випускають злочинців за гроші».

Разом із командою демальянсівців у майбутній Верховній Раді Ярослав ЗАХАРЕНКО планує змінити і оновити інститути влади та їх функції. Держава має бути гарантом права людини на гідне життя. Одне із завдань також – справедливий перерозподіл бюджетних і владних повноважень між центральними органами і місцевим самоврядуванням на користь локальних громад. Ідея Ярослава ЗАХАРЕНКА полягає в тому, аби надати місцевій владі інструменти впливу на розвиток економічного та інвестиційного потенціалу регіонів. «Ми маємо свої ініціативи та законопроекти та співпрацюємо з громадським експертним середовищем, зокрема із «Реанімаційним пакетом реформ», – ділиться напрацюваннями він.

Друзі, Ярослав – гідна людина, яка відповідально відстоюватиме інтереси громади Миколаївщини у майбутній Верховній Раді. Миколаївці, представникові команди Демократичного Альянсу потрібна ваша підтримка.

Час жити гідно! Голосуймо за Ярослава ЗАХАРЕНКА!

09.10.2014

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117